تعیین 8 نقطه برای عرضه‌ی دام ویژه عید قربان در کرمان

 

  

مدیرعامل سازمان سامان‌دهی مشاغل شهری شهرداری کرمان، از تعیین هشت نقطه در شهر کرمان برای عرضه‌ی دام مورد نیاز عید قربان در راستای ارتقای سطح بهداشت عمومی خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان سامان‌دهی مشاغل شهری شهرداری کرمان، محمد بابایی گفت: محل‌های عرضه‌ی دام زنده به مناسبت عید قربان در شهر کرمان ساماندهی شده است. 

وی با اشاره به تعیین هشت نقطه برای عرضه‌ی دام مورد نیاز عید قربان در شهر کرمان، افزود: این مکان‌ها به منظور جلوگیری از بروز مشکلات و توجه به بهداشت و سلامت شهروندان و نیز جهت ارتقای سلامت و سطح بهداشت عمومی و جلوگیری از انتقال بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان، تعیین شده است. 

بابایی عنوان کرد: کشتارگاه دام کرمان، انتهای بولوار شهدای خانوک جنب پمپ بنزین در منطقه یک، ابتدای جاده شرف‌آباد روبه‌روی نمایندگی تویوتا منطقه دو، ابتدا روستای سعادت آباد در منطقه دو، بزرگراه پل ابوذر در منطقه سه و جاده ماهان بعد از نمایندگی ایران خودرو در منطقه چهار، خیریه انصارالرسول و کمربندی چهارراه الله آباد، هشت نقطه از سطح شهر است که امسال برای عرضه‌ی دام زنده در ایام عید قربان در نظر گرفته شده است. 

وی با تاکید بر همکاری با شبکه دام پزشکی کرمان، از همشهریان خواست جهت تهیه دام مورد نیاز خود به محل‌های یاد شده مراجعه کنند. 

وی خاطرنشان کرد: به جز محل‌های تعیین شده، اجازه‌ی فروش دام در هیچ نقطه‌ای از سطح شهر داده نخواهد شد.